
Радіатор охолодження Renault Kangoo 1.2-1.6 16V/1.5-1.9dCi 01- (Економ-клас), NRF 58317A
3 603,26 ₴
- В наявності
- Код: 58317A
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Renault Kangoo 1.2-1.6 16V/1.5-1.9dCi 01- (Економ-клас), NRF 58317A. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
58317A
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
58317A (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — KANGOO (KC0/1_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 16V (KC03, KC05, KC06, KC0T, KC0W) 75 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.5 dCi 57 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi (KC07) 65 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.5 dCi (KC08, KC09) 82 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.6 16V 95 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 16V 4x4 (KC0P, KC0S, KC0L) 95 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCi 4x4 84 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.9 dCi 4x4 (KC0V) 80 л.с. | 2001–н.в. |
| RENAULT — KANGOO Express (FC0/1_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 16V (FC05) 75 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.5 dCi (FC07, FC1R) 65 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.5 dCi (FC08, FC09) 82 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 16V 95 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 16V 4x4 (FC0L, FC0P, FC0S) 95 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 16V bivalent 82 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 dCi 4x4 (FC0V) 80 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCi 4x4 (FC0V) 84 л.с. | 2003–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 58317A |
| Кросс-номери | 0109.3021, 123.137/A, 1740-0174, 180011N, 355595, 43002309, 63762, 732717, 7705042, 8200072713, 8660000490, CR 1506 000S, DS917R012, FT55566, M-023121A, R20133, RT2309, WG1723277, WG2182693, 43002309, 58317 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 470 мм |
| Ширина ядра радіатора | 460 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 34 |
| Довжина мережі [мм] | 470 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 460 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 603,26 ₴






