
Радіатор кондиціонера Mitsubishi Outlander 2.0-3.0 12-, NRF 350377
5 522,25 ₴
- В наявності
- Код: 350377
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера Mitsubishi Outlander 2.0-3.0 12-, NRF 350377. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350377
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350377 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Bifuel 146 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 Bifuel 4WD 146 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 Hybrid 4WD 200 л.с. | 2017–2021 |
| 2.4 4WD 167 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 4WD 224 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 4WD 230 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 GT 4WD 227 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 146 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 4WD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 4WD 146 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 Di-D 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 Di-D 4WD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.4 4WD 169 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350377 |
| Кросс-номери | 0224281, 033-016-0018, 033-016-0021, 142035N, 1770-0272, 32005252, 345780, 43593, 448C0332, 5321-9802, 718M71, 7800278, 7812A218, 7812A220, 7812A394, 822599, 940435, AC 984 000S, C12861, C559-42, CCS-MS-014, MT5252D, SKCD-0110592, WG2160639, WG2369415 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 709 мм |
| Ширина ядра радіатора | 354 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з моделлю | Outlander |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10,1 |
| Глибина мережі [мм] | 12 |
| Довжина мережі [мм] | 709 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 354 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 522,25 ₴









