
Радіатор охолодження Toyota Avensis 2.0/2.4 03-08 (АКПП), NRF 53395
4 545,57 ₴
- В наявності
- Код: 53395
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Toyota Avensis 2.0/2.4 03-08 (АКПП)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53395 |
| Кросс-номери | 0115.3129, 164000H120, 16400-0H120, 164000H121, 16400-0H121, 164000H12187, 164000H180, 16400-0H180, 164000H181, 16400-0H181, 1740-0416, 348145, 53002293, 64668A, BSG 85-520-007, D72070TT, DRM50145, MK-1274, RB-2244, TO2293, TO2293, WG2206798, WG2339275 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 625 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 545,57 ₴





