
Радіатор охолодження Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 01-06, NRF 53358
6 837,40 ₴
- В наявності
- Код: 53358
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 01-06
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53358 |
| Кросс-номери | 2531026400, 2531026410, 67031, 675017, 734777, 82002111 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 725 мм |
| Ширина ядра радіатора | 400 мм |
| Глибина ядра радіатора | 19 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 837,40 ₴




