
Радіатор охолодження Renault Espace IV 2.0-3.0 dCi 05-, NRF 53820
7 066,88 ₴
- В наявності
- Код: 53820
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Renault Espace IV 2.0-3.0 dCi 05-, NRF 53820. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53820
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53820 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — ESPACE IV (JK0/1_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi (JK01, JK02, JK1J, JK1K, JK1H) 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 dCi (JK02, JK03) 131 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 dCi (JK0H) 150 л.с. | 2002–н.в. |
| 3.0 dCi (JK0J, JK0V) 177 л.с. | 2002–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53820 |
| Кросс-номери | 43002421, 637638, 8200433512 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 680 мм |
| Ширина ядра радіатора | 507 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 066,88 ₴




