
Радіатор інтеркулера Opel Combo 04-/Corsa C 1.3/1.7CDTI 03-12, NRF 30903
5 378,12 ₴
- В наявності
- Код: 30903
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор інтеркулера Opel Combo 04-/Corsa C 1.3/1.7CDTI 03-12, NRF 30903. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30903
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30903 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — COMBO Tour (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 16V 69 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.3 CDTI 16V 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTI 16V 101 л.с. | 2004–н.в. |
| OPEL — COMBO фургон/универсал (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 16V 69 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.3 CDTI 16V 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTI 16V 101 л.с. | 2004–н.в. |
| OPEL — CORSA C (F08, F68) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 70 л.с. | 2003–2009 |
| 1.7 CDTI 100 л.с. | 2003–2009 |
| OPEL — CORSA C фургон (F08, W5L) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 16V 69 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — TIGRA TwinTop (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 69 л.с. | 2004–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 30903 |
| Кросс-номери | 037-018-0009, 0707.3017, 103623, 1300410, 1551616, 157014N, 193177425, 193177425, 346200, 351319201880, 37004404, 721.016, 7750078, 818809, 820M85A, 93177425, 93177425, 96656, AC630007, BSG 65-535-001, CI 61 000P, DCA1059, OLA4404, V40-60-2074 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 280 мм |
| Ширина ядра радіатора | 126 мм |
| Глибина ядра радіатора | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Tigra, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 46 |
| Довжина мережі [мм] | 280 |
| Ширина мережі [мм] | 126 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 378,12 ₴






