
Радіатор охолодження BMW X5 (E70) 4.8 06-10, NRF 50139
10 747,54 ₴
- В наявності
- Код: 50139
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження BMW X5 (E70) 4.8 06-10, NRF 50139. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
50139
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
50139 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X5 (E70) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 si 272 л.с. | 2007–2008 |
| 4.8 i xDrive 355 л.с. | 2007–2008 |
| xDrive 30 i 272 л.с. | 2008–2010 |
| xDrive 48 i 355 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 50139 |
| Кросс-номери | 0102.3147, 050065N, 06002436, 10-26822-SX, 104.110, 107134, 17114530592, 17114550592, 17114560591, 17117533471, 17117537103, 17117571987, 17117572739, 17117585035, 17117585036, 1740-0069, 1740-0668, 361720, 60825, 7533471, 7585036, 83002152, BM822R001 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 598 мм |
| Ширина ядра радіатора | 589 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 32 |
| Довжина мережі [мм] | 598 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 589 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 747,54 ₴








