
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Audi Q5 2.0-3.0DH 16-, NRF 350463
5 948,42 ₴
- В наявності
- Код: 350463
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Audi Q5 2.0-3.0DH 16-, NRF 350463. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350463
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350463 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — Q5 (FYB) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 163 л.с. | 2016–2018 |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2016–2018 |
| 2.0 TFSI quattro 252 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 249 л.с. | 2017–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 286 л.с. | 2017–н.в. |
| 35 TDI quattro 163 л.с. | 2018–н.в. |
| 40 TDI quattro 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TDI quattro 231 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TFSI Mild Hybrid quattro 245 л.с. | 2018–н.в. |
| 50 TDI quattro 286 л.с. | 2019–н.в. |
| SQ5 TFSI quattro 354 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350463 |
| Кросс-номери | 003-016-0030, 03015706, 042047N, 350203104600, 43828, 7800242, 80A816411, 80A816411M, 80A816411N, 822648, 940827, AC 1079 000S, AI5463D, DCN02049, KTT110764, WG2160719 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 656 мм |
| Ширина ядра радіатора | 328 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 13.8 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,3 |
| Випускн.-Ø [мм] | 13,8 |
| Глибина мережі [мм] | 12 |
| Довжина мережі [мм] | 656 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Хладагент | R 134a |
| Ширина мережі [мм] | 328 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 948,42 ₴








