
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Toyota Auris/Prius 1.8 Hybrid 08-, NRF 35863
4 757,34 ₴
- В наявності
- Код: 35863
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Toyota Auris/Prius 1.8 Hybrid 08-, NRF 35863. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35863
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35863 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — CT (ZWA1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200h (ZWA10_) 136 л.с. | 2011–н.в. |
| TOYOTA — AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 Hybrid 99 л.с. | 2010–н.в. |
| TOYOTA — PRIUS (_W3_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 Hybrid (ZVW3_) 136 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35863 |
| Кросс-номери | 0223869, 051-016-0017, 0810.3108, 105592, 212079N, 261038, 30311782.1CP, 30311782CP, 350203694000, 43486, 448C0262, 53005576, 5461-9840, 7800397, 814415, 8663600, 8846047150, 8846047150, 8846076010, 8846N940175, 8846N940175, 940175, A70-62-0018 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 630 мм |
| Ширина ядра радіатора | 301 мм |
| Глибина ядра радіатора | 20 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Auris, Prius |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10,1 |
| Глибина мережі [мм] | 20 |
| Довжина мережі [мм] | 630 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 301 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 757,34 ₴










