
Радіатор охолодження MB C-class (W203) 00-07, NRF 53419
5 909,42 ₴
- В наявності
- Код: 53419
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження MB C-class (W203) 00-07, NRF 53419. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53419
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53419 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS (W203) (24) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 180 (203.035) 129 л.с. | 2000–2002 |
| C 180 Kompressor (203.046) 143 л.с. | 2002–2007 |
| C 200 CDI 102 л.с. | 2001–2007 |
| C 200 CDI (203.004) 116 л.с. | 2000–2007 |
| C 200 CDI (203.007) 122 л.с. | 2003–2007 |
| C 200 CGI Kompressor (203.043) 170 л.с. | 2003–2007 |
| C 200 Kompressor (203.042) 163 л.с. | 2002–2007 |
| C 200 Kompressor (203.045) 163 л.с. | 2000–2002 |
| C 220 CDI (203.006) 136 л.с. | 2000–2007 |
| C 220 CDI (203.006) 143 л.с. | 2000–2007 |
| C 220 CDI (203.008) 150 л.с. | 2003–2007 |
| C 230 (203.052) 204 л.с. | 2005–2007 |
| C 230 Kompressor (203.040) 192 л.с. | 2004–2007 |
| C 240 (203.061) 170 л.с. | 2000–2007 |
| C 240 (203.081) 170 л.с. | 2002–2007 |
| C 280 (203.054) 231 л.с. | 2005–2007 |
| C 280 4-matic (203.092) 231 л.с. | 2005–2007 |
| C 30 CDI AMG (203.018) 231 л.с. | 2003–2007 |
| C 32 AMG Kompressor (203.065) 354 л.с. | 2001–2007 |
| C 320 (203.064) 218 л.с. | 2000–2007 |
| C 320 (203.084) 218 л.с. | 2002–2007 |
| C 350 (203.056) 272 л.с. | 2005–2007 |
| C 350 4-matic (203.087) 272 л.с. | 2005–2007 |
| C 55 AMG (203.076) 367 л.с. | 2004–2007 |
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS Coupe Sport (CL203) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 160 Kompressor (203.730) 122 л.с. | 2002–2008 |
| C 180 (203.735) 129 л.с. | 2001–2002 |
| C 180 Kompressor (203.746) 143 л.с. | 2002–2008 |
| C 200 CDI (203.707) 122 л.с. | 2003–2008 |
| C 200 CGI Kompressor (203.743) 170 л.с. | 2003–2008 |
| C 200 Kompressor (203.742) 163 л.с. | 2002–2008 |
| C 200 Kompressor (203.745) 163 л.с. | 2001–2002 |
| C 220 CDI (203.706) 143 л.с. | 2001–2008 |
| C 220 CDI (203.708) 150 л.с. | 2004–2008 |
| C 230 (203.752) 204 л.с. | 2005–2008 |
| C 230 Kompressor (203.740) 192 л.с. | 2002–2008 |
| C 230 Kompressor (203.747) 197 л.с. | 2001–2002 |
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS T-Model (S203) (24) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 180 (203.235) 129 л.с. | 2001–2002 |
| C 180 Kompressor (203.246) 143 л.с. | 2002–2007 |
| C 200 CDI (203.204) 116 л.с. | 2001–2007 |
| C 200 CDI (203.204, 203.207) 102 л.с. | 2001–2007 |
| C 200 CDI (203.207) 122 л.с. | 2003–2007 |
| C 200 CGI Kompressor (203.243) 170 л.с. | 2003–2007 |
| C 200 Kompressor (203.242) 163 л.с. | 2002–2007 |
| C 200 Kompressor (203.245) 163 л.с. | 2001–2002 |
| C 220 CDI (203.206) 143 л.с. | 2001–2007 |
| C 220 CDI (203.208) 150 л.с. | 2004–2007 |
| C 220 CDI (203.208) 136 л.с. | 2006–2007 |
| C 230 (203.252) 204 л.с. | 2005–2007 |
| C 230 Kompressor (203.240) 192 л.с. | 2004–2007 |
| C 240 (203.261) 170 л.с. | 2001–2007 |
| C 240 (203.281) 170 л.с. | 2002–2007 |
| C 280 (203.254) 231 л.с. | 2005–2007 |
| C 280 4-matic (203.292) 231 л.с. | 2005–2007 |
| C 30 CDI AMG (203.218) 231 л.с. | 2003–2007 |
| C 32 AMG Kompressor (203.265) 354 л.с. | 2001–2007 |
| C 320 (203.264, 203.764) 218 л.с. | 2001–2007 |
| C 320 (203.284) 218 л.с. | 2002–2007 |
| C 350 (203.256) 272 л.с. | 2005–2007 |
| C 350 4-matic (203.287) 272 л.с. | 2005–2007 |
| C 55 AMG (203.276) 367 л.с. | 2004–2007 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53419 |
| Кросс-номери | 001-60-00052, 0106.3056, 02.40.176, 054-017-0011, 10-25346-SX, 102918, 118.119, 118.119/A, 121400N, 2035000303, 2035000403, 2035000503, 2035000603, 2035000703, 2035001003, 2035001103, 2035002503, 2035003403, 2035003903, 2035004203, 30002286 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 405 мм |
| Глибина ядра радіатора | 29 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 29 |
| Довжина мережі [мм] | 650 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Ширина мережі [мм] | 405 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 909,42 ₴









