
Радіатор охолодження VW Polo 01-18, NRF 53021A
1 852,68 ₴
- В наявності
- Код: 53021A
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження VW Polo 01-18, NRF 53021A. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53021A
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53021A (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SEAT — CORDOBA (6L2) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 64 л.с. | 2002–2006 |
| 1.2 12V 70 л.с. | 2006–2009 |
| 1.4 16V 75 л.с. | 2002–2007 |
| 1.4 16V 100 л.с. | 2002–2009 |
| 1.4 16V 86 л.с. | 2006–2009 |
| 1.6 101 л.с. | 2003–2009 |
| 1.6 16V 105 л.с. | 2006–2009 |
| SEAT — IBIZA IV (6L1) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 64 л.с. | 2002–2006 |
| 1.2 12V 70 л.с. | 2006–2009 |
| 1.4 16V 75 л.с. | 2002–2007 |
| 1.4 16V 100 л.с. | 2002–2009 |
| 1.4 16V 86 л.с. | 2006–2009 |
| 1.6 101 л.с. | 2003–2009 |
| 1.6 16V 105 л.с. | 2006–2009 |
| SEAT — IBIZA V (6J5) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 | 2015–н.в. |
| 1.2 70 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.2 60 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 85 л.с. | 2008–н.в. |
| SEAT — IBIZA V (KJ1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 75 л.с. | 2017–н.в. |
| SEAT — IBIZA V SPORTCOUPE (6J1) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 | 2015–н.в. |
| 1.2 70 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.2 60 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 85 л.с. | 2008–н.в. |
| SEAT — IBIZA V ST (6J8) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 | 2015–н.в. |
| 1.2 60 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 70 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 85 л.с. | 2010–н.в. |
| SEAT — TOLEDO IV (KG3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 75 л.с. | 2012–н.в. |
| SKODA — FABIA (6Y2) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 50 л.с. | 1999–2002 |
| 1.2 54 л.с. | 2002–2008 |
| 1.4 68 л.с. | 1999–2003 |
| 1.4 60 л.с. | 2000–2002 |
| 1.4 16V 75 л.с. | 1999–2008 |
| 1.4 16V 100 л.с. | 1999–2008 |
| SKODA — FABIA Combi (6Y5) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 54 л.с. | 2001–2007 |
| 1.4 60 л.с. | 2000–2003 |
| 1.4 68 л.с. | 2000–2003 |
| SKODA — ROOMSTER Praktik (5J) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 86 л.с. | 2007–н.в. |
| VW — DERBY седан (9A4) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 101 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.9 SDI 64 л.с. | 2002–2012 |
| VW — FOX (5Z1, 5Z3) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 55 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.2 60 л.с. | 2010–н.в. |
| VW — POLO (6R, 6C) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 60 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.0 75 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.0 TSI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.2 60 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.2 70 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 85 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 BiFuel 82 л.с. | 2010–2011 |
| VW — POLO (9N_) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 54 л.с. | 2002–2007 |
| 1.2 60 л.с. | 2007–2009 |
| 1.2 12V 64 л.с. | 2001–2007 |
| 1.2 12V 69 л.с. | 2007–2009 |
| 1.4 16V 75 л.с. | 2001–2008 |
| 1.4 16V 101 л.с. | 2001–2008 |
| 1.4 16V 80 л.с. | 2006–2009 |
| 1.4 FSI 86 л.с. | 2002–2006 |
| 1.6 16V 105 л.с. | 2006–2009 |
| 1.9 SDI 64 л.с. | 2001–2009 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53021A |
| Кросс-номери | 0110.3040, 040008N, 053-017-0038, 053-017-0039, 102.083, 10-25462-SX, 102871, 32536, 347525, 349245, 350213184600, 53021, 64103, 652691, 6Q0121253, 6Q0121253, 6Q0121253AE, 6Q0121253AE, 6Q0121253AE, 6Q0121253AG, 6Q0121253AG, 6Q0121253AG, 6Q0121253BT |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 430 мм |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Fox, Polo, Toledo, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 23 |
| Довжина мережі [мм] | 430 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Підігрівання/охолодження | без вентилятора |
| Ширина мережі [мм] | 415 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 852,68 ₴



