
Радіатор охолодження Mitsubishi Galant 2.0-2.5 96-04, NRF 53313
4 516,51 ₴
- В наявності
- Код: 53313
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Mitsubishi Galant 2.0-2.5 96-04, NRF 53313. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53313
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53313 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — ASPIRE VI (EA_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (EA2A) 136 л.с. | 1996–2000 |
| 2.4 GDI (EA3A) 150 л.с. | 1999–2000 |
| 2.4 GDI (EA3A) 144 л.с. | 2000–2004 |
| 2.5 Type S 205 л.с. | 1999–2004 |
| 2.5 V6 24V (EA5A) 163 л.с. | 1996–2000 |
| 2.5 V6 24V (EA5A) 160 л.с. | 2000–2004 |
| MITSUBISHI — GALANT Mk VI универсал (EA_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (EA2W) 136 л.с. | 1996–2000 |
| 2.4 GDI (EA3W) 150 л.с. | 1999–2003 |
| 2.4 GDI (EA3W) 144 л.с. | 2000–2003 |
| 2.5 V6 24V (EA5W) 163 л.с. | 1996–2000 |
| 2.5 V6 24V (EA5W) 160 л.с. | 2000–2003 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53313 |
| Кросс-номери | 0116.3015, 033-017-0017, 10-25179-SX, 103970, 140036N, 1740-0283, 32002123, 62869A, 734129, CR 546 000S, CR 748 000S, DCM2477, MK-1365, MR212455, MR258801, MR281666, MR281668, MT2123, R12611, RDA163015, RDA163015, RDA163015, WG1722206, WG2183736 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 708 мм |
| Ширина ядра радіатора | 375 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з моделлю | Galant |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 26 |
| Довжина мережі [мм] | 708 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Ширина мережі [мм] | 375 |
| для оригінального номера | MR258801 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 516,51 ₴









