
Радіатор пічки BMW 3 (E90-E93)/X1 (E84)/X3 (F25) 04-18 N53/N54/N57/N52, NRF 54207
2 432,01 ₴
- Готово до відправки
- Код: 54207
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор пічки BMW 3 (E90-E93)/X1 (E84)/X3 (F25) 04-18 N53/N54/N57/N52, NRF 54207. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
54207
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
54207 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (E90) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 d 116 л.с. | 2009–2011 |
| 316 i 116 л.с. | 2006–2011 |
| 318 d 122 л.с. | 2005–2011 |
| 318 d 143 л.с. | 2005–2011 |
| 318 d 136 л.с. | 2007–2011 |
| 318 i 129 л.с. | 2005–2007 |
| 318 i 143 л.с. | 2007–2011 |
| 320 d 163 л.с. | 2005–2011 |
| 320 d 150 л.с. | 2005–2011 |
| 320 d 177 л.с. | 2007–2011 |
| 320 d 184 л.с. | 2010–2011 |
| 320 d xDrive 163 л.с. | 2008–2011 |
| 320 d xDrive 177 л.с. | 2008–2011 |
| BMW — 3 Touring (E91) (47) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 d 116 л.с. | 2009–н.в. |
| 316 i 122 л.с. | 2008–2012 |
| 318 d 122 л.с. | 2005–н.в. |
| 318 d 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 318 d 143 л.с. | 2007–н.в. |
| 318 i 129 л.с. | 2006–н.в. |
| 318 i 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 318 i 143 л.с. | 2007–н.в. |
| 320 d 197 л.с. | 2007–2010 |
| 320 d 200 л.с. | 2010–2012 |
| 320 d 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 320 d 163 л.с. | 2005–н.в. |
| 320 d 177 л.с. | 2007–н.в. |
| 320 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 320 d xDrive 197 л.с. | 2008–2010 |
| 320 d xDrive 200 л.с. | 2010–2012 |
| 320 d xDrive 177 л.с. | 2008–н.в. |
| 320 d xDrive 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 320 i 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 320 i 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 323 i 190 л.с. | 2006–2008 |
| 325 d 197 л.с. | 2006–н.в. |
| 325 d 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 325 i 218 л.с. | 2005–н.в. |
| 325 i 218 л.с. | 2007–н.в. |
| 325 i 211 л.с. | 2012–н.в. |
| 325 i xDrive 218 л.с. | 2008–н.в. |
| 325 xi 218 л.с. | 2005–н.в. |
| 325 xi 218 л.с. | 2007–н.в. |
| 330 d 231 л.с. | 2005–н.в. |
| 330 d 245 л.с. | 2009–н.в. |
| 330 d xDrive 245 л.с. | 2009–н.в. |
| 330 i 272 л.с. | 2007–2012 |
| 330 i 258 л.с. | 2005–н.в. |
| 330 i 272 л.с. | 2007–н.в. |
| 330 i xDrive 272 л.с. | 2008–н.в. |
| 330 xd 231 л.с. | 2005–н.в. |
| 330 xi 258 л.с. | 2005–н.в. |
| 330 xi 272 л.с. | 2007–н.в. |
| 335 d 286 л.с. | 2006–н.в. |
| 335 i 326 л.с. | 2006–2012 |
| 335 i 306 л.с. | 2006–н.в. |
| 335 i xDrive 326 л.с. | 2008–2012 |
| 335 i xDrive 306 л.с. | 2008–н.в. |
| 335 xi 326 л.с. | 2007–2008 |
| 335 xi 306 л.с. | 2007–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54207 |
| Кросс-номери | 001-10-21586, 004-015-0020, 059013N, 06006342, 06006344, 0602.3003, 346460, 346755, 350218455000, 350218504000, 64116934783, 64116941991, 64119123506, 64119128953, 6941991, 70523, 70526, 70527, 7760014, 811571, 9123506, 93921, 93932, AH 224 000S |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 144 мм |
| Ширина ядра радіатора | 253 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 27 |
| Довжина мережі [мм] | 144 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 253 |
| обмеження виробника | DENSO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 432,01 ₴










