
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Chevrolet Captiva/Opel Antara A 2.4/3.2 06-, NRF 35775
5 514,67 ₴
- В наявності
- Код: 35775
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Chevrolet Captiva/Opel Antara A 2.4/3.2 06-, NRF 35775. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35775
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35775 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHEVROLET — CAPTIVA (C100, C140) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 4WD 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 LPG 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.4 LPG 4WD 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 4WD 230 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — ANTARA (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 141 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.4 167 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.4 4x4 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.4 4x4 167 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.4 LPG 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.4 LPG 4x4 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.2 V6 227 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35775 |
| Кросс-номери | 0221634, 037-016-0039, 0807.2034, 105070, 152035N, 20759646, 343310, 35775, 48 21 193, 4803973, 4817325, 7800374, 814166, 8880400547, 940010, 95297047, 95352656, 96436393, 96436393, AC 489 000S, AC830128, C12385, CCS-PL-030, CF20260, DCC1733, KTT110589 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 625 мм |
| Ширина ядра радіатора | 450 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 12 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Captiva |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 514,67 ₴

