
Радіатор інтеркулера Renault Fluence 1.5 dCi/1.6 16V/2.0 16V 10-, NRF 30916
5 322,06 ₴
- В наявності
- Код: 30916
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор інтеркулера Renault Fluence 1.5 dCi/1.6 16V/2.0 16V 10-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 30916 |
| Кросс-номери | 042-018-0008, 144960024R, 144966078R, 1555241, 1780-0139, 187025N, 243900, 43004461, 723.060, 818389, 96569, AC630030, M-823115A, RTA4461, WG1724159, WG2301904, 144966078R, 43004461 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 657 мм |
| Ширина ядра радіатора | 85 мм |
| Глибина ядра радіатора | 82 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 82 |
| Довжина мережі [мм] | 657 |
| Ширина мережі [мм] | 85 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 322,06 ₴








