
Радіатор пічки Daewoo Lanos/Leganza/Nubira 97-, NRF 54237
1 319,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 54237
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор пічки Daewoo Lanos/Leganza/Nubira 97-, NRF 54237. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
54237
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
54237 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| DAEWOO — LANOS (KLAT) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.5 86 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.6 16V 106 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.5 99 л.с. | 1997–1999 |
| DAEWOO — LANOS седан (KLAT) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.5 86 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.6 16V 106 л.с. | 1997–н.в. |
| DAEWOO — LEGANZA (KLAV) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 181 л.с. | 2001–2002 |
| 2.0 16V 133 л.с. | 1997–2002 |
| 2.0 16V 126 л.с. | 2000–2004 |
| 2.2 16V 136 л.с. | 1999–2002 |
| DAEWOO — NUBIRA (KLAJ) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 106 л.с. | 1997–н.в. |
| 2.0 16V 133 л.с. | 1997–н.в. |
| 2.0 CDX 126 л.с. | 2002–2003 |
| 1.6 103 л.с. | 2002–2003 |
| DAEWOO — NUBIRA Break (KLAJ) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 106 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.6 16V 90 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.6 16V 103 л.с. | 2000–н.в. |
| 2.0 16V 133 л.с. | 1997–н.в. |
| 2.0 16V 126 л.с. | 2000–н.в. |
| DAEWOO — NUBIRA Break (KLAN) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 109 л.с. | 2003–н.в. |
| DAEWOO — NUBIRA седан (J150) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 106 л.с. | 1999–2002 |
| 2.0 16V 133 л.с. | 1999–2002 |
| DAEWOO — NUBIRA седан (KLAJ) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 106 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.6 16V 103 л.с. | 2000–н.в. |
| 2.0 110 л.с. | 1999–2003 |
| 2.0 16V 133 л.с. | 1997–н.в. |
| 2.0 16V 126 л.с. | 2000–н.в. |
| DAEWOO — NUBIRA седан (KLAN) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 109 л.с. | 2003–н.в. |
| DAEWOO — NUBIRA универсал (J150) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 106 л.с. | 1999–2002 |
| 2.0 16V 133 л.с. | 1999–2002 |
| DAEWOO — ORION (J150) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 133 л.с. | 1999–2002 |
| 1.6 16V 106 л.с. | 1999–2002 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54237 |
| Кросс-номери | 011-015-0002, 0631.3002, 10-35074-SX, 256M05, 32465, 346330, 350218429000, 519003N, 669561, 76502, 7760059, 81006027, 812335, 93860, 93860/A, 96190674, 96190674, 96201949, 96201949, 96207413, 96231949, 96231949, 9918300, AC546915, DCM1277, DR76502 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 177 мм |
| Ширина ядра радіатора | 175 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з моделлю | Leganza, Nubira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 32 |
| Довжина мережі [мм] | 177 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з додатковими матеріалами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 175 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 319,25 ₴




