
Радіатор кондиціонера Opel Astra G 1.4-2.2 98-09, NRF 35416
3 956,46 ₴
- В наявності
- Код: 35416
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера Opel Astra G 1.4-2.2 98-09, NRF 35416. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35416
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35416 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ASTRA G CLASSIC (T98) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (F08, F48) 103 л.с. | 2006–2008 |
| 1.6 16V (F08, F48) 101 л.с. | 2004–2006 |
| OPEL — ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 (F35) 90 л.с. | 2007–2009 |
| 1.4 16V 90 л.с. | 2004–2007 |
| OPEL — ASTRA G CLASSIC седан (T98) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V (F69) 90 л.с. | 2004–2009 |
| 1.6 16V (F69) 101 л.с. | 2004–2008 |
| OPEL — ASTRA G Наклонная задняя часть (F48_, F08_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 90 л.с. | 2007–2009 |
| 1.4 16V 90 л.с. | 1998–2005 |
| 1.6 84 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 103 л.с. | 2002–2009 |
| 1.6 16V 101 л.с. | 1998–2005 |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2000–2005 |
| 2.2 16V 147 л.с. | 2000–2005 |
| OPEL — ASTRA G Фургон (F70) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 (F70) 90 л.с. | 1998–2005 |
| 1.6 84 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 103 л.с. | 2004–2005 |
| 1.6 (F70) 101 л.с. | 1998–2004 |
| OPEL — ASTRA G кабрио (F67) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 103 л.с. | 2003–2005 |
| 1.6 16V 101 л.с. | 2001–2005 |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2001–2005 |
| 2.2 16V 147 л.с. | 2001–2005 |
| OPEL — ASTRA G купе (F07_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 101 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 16V 103 л.с. | 2000–2005 |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2000–2005 |
| 2.2 16V 147 л.с. | 2000–2005 |
| OPEL — ASTRA G седан (F69_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 90 л.с. | 2007–2009 |
| 1.4 16V 90 л.с. | 1998–2005 |
| 1.6 84 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 103 л.с. | 2002–2009 |
| 1.6 LPG (F69) 101 л.с. | 2002–2005 |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2000–2005 |
| OPEL — ASTRA G универсал (F35_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 90 л.с. | 1998–2004 |
| 1.6 84 л.с. | 2000–2004 |
| 1.6 103 л.с. | 2002–2009 |
| 1.6 16V 101 л.с. | 1998–2004 |
| 1.6 CNG 97 л.с. | 2003–2004 |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2000–2004 |
| 2.2 16V 147 л.с. | 2001–2004 |
| OPEL — ZAFIRA A (F75_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (F75) 103 л.с. | 2003–2005 |
| 1.6 16V 101 л.с. | 1999–2005 |
| 1.6 CNG 97 л.с. | 2001–2005 |
| 1.8 16V 116 л.с. | 1999–2000 |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2000–2005 |
| 2.0 DI 16V 82 л.с. | 1999–2005 |
| 2.0 OPC 192 л.с. | 2001–2005 |
| 2.2 16V 147 л.с. | 2000–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35416 |
| Кросс-номери | 0221585, 037-016-0016, 0807.2029, 103243, 10-45035-SX, 110529, 13192901, 13192901, 152001N, 1610159680, 1850073, 1850073, 1850112, 1850112, 1850291, 24431901, 24431901, 260011, 30311470CP, 350203277000, 350203726000, 350203902000, 37005326, 37005390 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 540 мм |
| Ширина ядра радіатора | 380 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 11.7 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 11,7 |
| Випускн.-Ø [мм] | 11,7 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 540 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 380 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 956,46 ₴




