
Радіатор охолодження Opel Vivaro 2.0CDTI 06-, NRF 58498
7 179,99 ₴
- В наявності
- Код: 58498
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Opel Vivaro 2.0CDTI 06-, NRF 58498. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
58498
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
58498 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — PRIMASTAR Van (X83) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| dCi 120 114 л.с. | 2006–н.в. |
| dCi 90 90 л.с. | 2006–н.в. |
| NISSAN — PRIMASTAR фургон (X83) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| dCi 120 114 л.с. | 2006–н.в. |
| dCi 90 90 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — VIVARO Combi (J7) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CDTI 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CDTI 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 CDTI 146 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — VIVARO c бортовой платформой/ходовая часть (E7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CDTI 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CDTI 114 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — VIVARO фургон (F7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CDTI 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CDTI 114 л.с. | 2006–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II Van (FL) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi 115 (FL01, FL0U) 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 dCi 90 (FL0H) 90 л.с. | 2006–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II c бортовой платформой/ходовая часть (EL) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi 115 (EL0H) 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 dCi 90 (EL0H) 90 л.с. | 2006–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II автобус (JL) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi 115 (JL0H) 114 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 dCi 90 (JL0H) 90 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 58498 |
| Кросс-номери | 0109.3130, 033-017-0031, 107449, 123.212, 150122N, 1740-0190, 214109682R, 347250, 43002601, 4406359, 58498, 63124, 735599, 93865588, 93865588, AC265481, CR 1591 000S, FT55569, M-0201280, OP934R007, RT2601, RTA2601, WG1723448, WG2182777, WG2208092 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 780 мм |
| Ширина ядра радіатора | 460 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 27 |
| Довжина мережі [мм] | 780 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 460 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 179,99 ₴



