
Радіатор кондиціонера Skoda SuperB 08-15/VW Golf/Passat 03-14, NRF 36158
4 172,55 ₴
- Готово до відправки
- Код: 36158
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера Skoda SuperB 08-15/VW Golf/Passat 03-14, NRF 36158. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
36158
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
36158 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — GOLF PLUS (5M1, 521) (22) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 16V 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 16V 80 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 FSI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 TSI 140 л.с. | 2006–2008 |
| 1.4 TSI 170 л.с. | 2006–2008 |
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 102 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 BiFuel 102 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2005–2008 |
| 1.6 MultiFuel 102 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2005–2009 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 131 л.с. | 2005–2007 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2005–2013 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2009 |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2005–н.в. |
| VW — GOLF VI (5K1) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2009–2012 |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2010–2012 |
| 1.4 80 л.с. | 2008–2012 |
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2008–2012 |
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 102 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 BiFuel 102 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 MultiFuel 102 л.с. | 2008–2012 |
| VW — PASSAT (362) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI EcoFuel 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI MultiFuel 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TSI 210 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 FSI 4motion 300 л.с. | 2011–н.в. |
| VW — PASSAT Variant (365) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI EcoFuel 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI MultiFuel 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TSI 210 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 FSI 4motion 300 л.с. | 2011–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 36158 |
| Кросс-номери | 042037N, 110585, 3C1820103, 3C1820103, 3C1820103A, 3C1820103A, 3C1820103B, 3C1820103B, 3C1820103C, 3C1820103C, 3C1820103D, 3C1820103D, 5801V704, 7770007, 92371, AE 211 000S, VNV422 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 245 мм |
| Ширина ядра радіатора | 237 мм |
| Глибина ядра радіатора | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Tiguan, Passat, Scirocco, Golf, Yeti, Eos |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 52 |
| Довжина мережі [мм] | 245 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без клапана експансії |
| Хладагент | R 134a |
| Ширина мережі [мм] | 237 |
| обмеження виробника | DENSO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 172,55 ₴










