
Радіатор інтеркулера Audi A4/VW Passat B5 2.5D 97-05, NRF 30133
5 090,90 ₴
- В наявності
- Код: 30133
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор інтеркулера Audi A4/VW Passat B5 2.5D 97-05, NRF 30133. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30133
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30133 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8D2, B5) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1997–2000 |
| 2.5 TDI quattro 150 л.с. | 1997–2000 |
| AUDI — A4 Avant (8D5, B5) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1997–2001 |
| 2.5 TDI quattro 150 л.с. | 1997–2001 |
| SKODA — SUPERB (3U4) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 155 л.с. | 2001–2003 |
| VW — PASSAT (3B2) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1998–2000 |
| 2.5 TDI Syncro/4motion 150 л.с. | 1998–2000 |
| VW — PASSAT (3B3) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 150 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 4motion 150 л.с. | 2000–2005 |
| VW — PASSAT Variant (3B5) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1998–2000 |
| 2.5 TDI Syncro/4motion 150 л.с. | 1998–2000 |
| VW — PASSAT Variant (3B6) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 150 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 4motion 150 л.с. | 2000–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 30133 |
| Кросс-номери | 059145805, 059145805, 059145805, 0710.3025, 102535, 344730, 487090N, 58004221, 702.043, 702.043/O, 818827, 96690, AD017N002, VNA4221, VNA4221, WG1723720 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 215 мм |
| Ширина ядра радіатора | 172 мм |
| Глибина ядра радіатора | 62 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Passat, Superb, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 62 |
| Довжина мережі [мм] | 215 |
| Ширина мережі [мм] | 172 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 090,90 ₴



