
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) BMW 3 (G20/G21)/4 (G22) 18- B47/B57, NRF 350596
6 874,64 ₴
- В наявності
- Код: 350596
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) BMW 3 (G20/G21)/4 (G22) 18- B47/B57, NRF 350596. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350596
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350596 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (G20) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 d 122 л.с. | 2020–2020 |
| 318 d 136 л.с. | 2019–2020 |
| 318 d 150 л.с. | 2019–2020 |
| 318 d Mild-Hybrid 136 л.с. | 2020–н.в. |
| 318 i 156 л.с. | 2020–н.в. |
| 320 d 190 л.с. | 2018–2020 |
| 320 d Mild-Hybrid 190 л.с. | 2020–н.в. |
| 320 d Mild-Hybrid xDrive 190 л.с. | 2020–н.в. |
| 320 d xDrive 190 л.с. | 2018–2020 |
| 320 i 184 л.с. | 2019–н.в. |
| 320 i xDrive 184 л.с. | 2019–н.в. |
| 330 d 265 л.с. | 2019–н.в. |
| 330 d Mild-Hybrid 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 330 d Mild-Hybrid xDrive 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 330 d xDrive 265 л.с. | 2019–н.в. |
| M340 d Mild-Hybrid xDrive 340 л.с. | 2020–н.в. |
| BMW — 3 Touring (G21) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 330 d Mild-Hybrid 286 л.с. | 2020–н.в. |
| 330 d Mild-Hybrid xDrive 286 л.с. | 2020–н.в. |
| BMW — 4 купе (G22, G82) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 420 d Mild-Hybrid 163 л.с. | 2020–н.в. |
| 420 d Mild-Hybrid xDrive 163 л.с. | 2020–н.в. |
| 420 i 184 л.с. | 2020–н.в. |
| 430 d Mild-Hybrid xDrive 286 л.с. | 2021–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350596 |
| Кросс-номери | 06015713, 5A54519, 64535A54519, 64536805346, 6805346 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 655 мм |
| Ширина ядра радіатора | 307 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8.8 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 874,64 ₴




