Радіатор кондиціонера Fiat Doblo 01-, NRF 35500. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35500
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35500 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — DOBLO (119) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 84 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 D Multijet 120 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 JTD 105 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.9 JTD (223AXE1A) 100 л.с. | 2001–н.в. |
| FIAT — DOBLO Cargo (223) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2005–2010 |
| 1.3 JTD 16V Multijet 84 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 JTD 105 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.9 JTD (223ZXE1A) 100 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 JTD Multijet 120 л.с. | 2006–н.в. |
| FIAT — IDEA (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 16V 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.3 D Multijet 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.3 D Multijet 95 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.3 JTD 70 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 90 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 77 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 16V 95 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 LPG 78 л.с. | 2009–н.в. |
| FIAT — IDEA Van (350_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 (350BXA1A) 95 л.с. | 2004–2012 |
| FIAT — PUNTO (188) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 16V 80 (188.233, .235, .253, .255, .333, .353, .639...) 80 л.с. | 1999–н.в. |
| 1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250) 60 л.с. | 1999–н.в. |
| 1.2 Bipower (188BXA1A) 60 л.с. | 2001–2003 |
| 1.2 Natural Power 60 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.2 Natural Power (188BXA1A) 52 л.с. | 2004–2006 |
| 1.3 JTD 16V 70 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 95 л.с. | 2003–н.в. |
| FIAT — PUNTO Van (188AX) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 60 60 л.с. | 2000–2009 |
| LANCIA — MUSA (350) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet 70 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.3 D Multijet 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 95 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 78 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 90 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.9 D Multijet 101 л.с. | 2004–н.в. |
| LANCIA — YPSILON (843) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 60 л.с. | 2003–2011 |
| 1.2 80 л.с. | 2003–2011 |
| 1.2 69 л.с. | 2010–2011 |
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2006–2011 |
| 1.3 D Multijet 90 л.с. | 2006–2011 |
| 1.3 D Multijet 105 л.с. | 2007–2011 |
| 1.3 JTD 70 л.с. | 2003–2011 |
| 1.4 78 л.с. | 2006–2011 |
| 1.4 16V 95 л.с. | 2003–2011 |
| 1.4 LPG 78 л.с. | 2010–2011 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35500 |
| Кросс-номери | 016-016-0016, 0223145, 0804.2046, 082033N, 103326, 1610159380, 17005289, 1770-0184, 260029, 30311480, 32304, 350203881000, 386000, 43057, 43057/O, 448C0082, 46820833, 46820833, 51732993, 51732993, 51802116, 51802116, 51804892, 51804991, 51804991 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 560 мм |
| Ширина ядра радіатора | 312 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 15.5 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Punto, Ypsilon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 15,5 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 560 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 312 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 098,91 ₴




