
Радіатор охолодження Honda Civic 1.3-1.6i 83-92, NRF 506728
3 446,49 ₴
- В наявності
- Код: 506728
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Honda Civic 1.3-1.6i 83-92, NRF 506728. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
506728
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
506728 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — BALLADE IV Наклонная задняя часть (EC, ED, EE) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 (EC8) 75 л.с. | 1987–1989 |
| 1.3 16 V (EC8) KAT 75 л.с. | 1989–1991 |
| 1.4 L (EC9) 90 л.с. | 1987–1989 |
| 1.5 i 16V (ED6) 94 л.с. | 1988–1991 |
| 1.6 i 16V 130 л.с. | 1987–1991 |
| 1.6 i 16V (ED7) 109 л.с. | 1987–1991 |
| 1.6 i 16V (ED7) 110 л.с. | 1987–1991 |
| HONDA — BALLADE IV седан (ED) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 L (ED2) 90 л.с. | 1987–1989 |
| 1.5 i 16V (ED3) 94 л.с. | 1987–1991 |
| 1.6 i 16V 130 л.с. | 1987–1991 |
| 1.6 i 16V (ED4) 110 л.с. | 1987–1991 |
| 1.6 i 16V (ED4) 109 л.с. | 1987–1991 |
| HONDA — CIVIC II Shuttle (EE) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 16V 4WD (EE4) 109 л.с. | 1988–1989 |
| 1.6 i 16V 4WD (EE4) 110 л.с. | 1988–1995 |
| HONDA — CRX II (ED, EE) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 16V (ED9) 131 л.с. | 1987–1989 |
| 1.6 i 16V (ED9) 124 л.с. | 1987–1992 |
| 1.6 i 16V Vtec (EE8) 150 л.с. | 1989–1992 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 506728 |
| Кросс-номери | 0119.2206, 100350N, 100413, 10-25823-SX, 19010PM3305, 19010PM4003, 19010PM4004, 25002047, 347540, 347545, 470R0495, 622551, 62256, 62276, 819193, CR 158 000S, DCM2137, DRM40002, HD2047, HD2047, M-0130010, R12550, RDA192206, RDA192206, RDA192206 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 658 мм |
| Ширина ядра радіатора | 325 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 658 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 325 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 446,49 ₴






