
Радіатор інтеркулера BMW X3 (F25)/X4 (F26) 1.6/2.0/2.0D 10-, NRF 30524
5 768,58 ₴
- В наявності
- Код: 30524
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор інтеркулера BMW X3 (F25)/X4 (F26) 1.6/2.0/2.0D 10-, NRF 30524. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30524
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30524 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X3 (F25) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 18 d 136 л.с. | 2011–н.в. |
| sDrive 18 d 143 л.с. | 2011–н.в. |
| sDrive 18 d 150 л.с. | 2014–н.в. |
| sDrive 18 i | 2014–н.в. |
| sDrive 20 i 184 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 20 d 163 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 20 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 20 d 190 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 20 i 184 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 28 i 245 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — X4 (F26) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 20 d 190 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 20 i 184 л.с. | 2014–н.в. |
| xDrive 28 i 245 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 30524 |
| Кросс-номери | 001-10-22788, 004-018-0012, 057024N, 06004463, 0702.3021, 107293, 1552614, 17517823570, 344835, 351319205610, 704.026, 818252, 96440, BM804N002, BW4463, CI 149 000P, M-805069A, RT-0018, V20-60-0039, WG1724017, WG1794034, WG2370600 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 495 мм |
| Ширина ядра радіатора | 147 мм |
| Глибина ядра радіатора | 80 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 80 |
| Довжина мережі [мм] | 495 |
| Ширина мережі [мм] | 147 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 768,58 ₴







