
Радіатор охолодження Renault Laguna II 1.9 dCI 01-, NRF 58318
2 403,96 ₴
- В наявності
- Код: 58318
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Renault Laguna II 1.9 dCI 01-, NRF 58318. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
58318
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
58318 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — ESPACE IV (JK0/1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCi (JK0U) 116 л.с. | 2003–2005 |
| 2.0 (JK0K) 133 л.с. | 2002–2015 |
| RENAULT — LAGUNA II (BG0/1_) (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 103 л.с. | 2001–2005 |
| 1.6 16V (BG0A, BG0L) 107 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 16V (BG1G, BG1H) 112 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 16V (BG04, BG0B, BG0C, BG0V) 117 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.8 16V (BG06, BG0J, BG0M) 116 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.8 16V (BG0B, BG0C, BG0J, BG0M, BG0V) 121 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.8 16V (BG0B, BG0M) 120 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCi 107 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCi 116 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 dCi 125 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 dCi (BG05) 92 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 dCi (BG08, BG0G) 120 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCI (BG0E) 105 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCi (BG0R) 100 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCi (BG1A, BG1W) 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 16V 133 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 16V 170 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 16V 204 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 16V (BG00, BG0K, BG0P, BG0W) 135 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 16V IDE (BG0N) 140 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 LPG 107 л.с. | 2001–2005 |
| RENAULT — LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) (22) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 103 л.с. | 2001–2005 |
| 1.6 16V 112 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 16V (KG0A, KG0L) 107 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 Bifuel 107 л.с. | 2005–2007 |
| 1.8 16V 117 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.8 16V 121 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.8 16V (KG0B, KG0M) 120 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.8 16V (KG0J) 116 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCi 107 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCi 90 л.с. | 2003–2007 |
| 1.9 dCi 125 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 dCi (KG05) 92 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 dCI (KG0E) 105 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCi (KG0E, KG0R) 100 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCi (KG0G) 120 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCi (KG12) 116 л.с. | 2005–2007 |
| 1.9 dCi (KG1A, KG1W) 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 16V 133 л.с. | 2004–2007 |
| 2.0 16V 170 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 16V 204 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W) 135 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 16V IDE (KG0N) 140 л.с. | 2001–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 58318 |
| Кросс-номери | 0109.3089, 042-017-0009, 10-25357-SX, 102998, 123.124, 123.124/A, 1555165, 1740-0188, 180001N, 207300, 34898, 350213171900, 43002290, 63813, 732827, 7711134656, 8200008764, 8447304, AC532498, CR 459 000P, CR 459 000S, DCM2913, DRM23083, M-0230680 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 670 мм |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 23 |
| Довжина мережі [мм] | 670 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 415 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 403,96 ₴



