
Радіатор інтеркулера Renault Trafic 1.9/2.5dCi 01-, NRF 30875
5 306,32 ₴
- В наявності
- Код: 30875
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор інтеркулера Renault Trafic 1.9/2.5dCi 01-, NRF 30875. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30875
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30875 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — PRIMASTAR Van (X83) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| dCi 100 101 л.с. | 2001–н.в. |
| dCi 120 114 л.с. | 2006–н.в. |
| dCi 80 80 л.с. | 2001–н.в. |
| dCi 90 90 л.с. | 2006–н.в. |
| NISSAN — PRIMASTAR фургон (X83) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| dCi 100 100 л.с. | 2002–н.в. |
| dCi 120 114 л.с. | 2006–н.в. |
| dCi 80 82 л.с. | 2002–н.в. |
| dCi 90 90 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — VIVARO Combi (J7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 DI 80 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 DTI 101 л.с. | 2001–н.в. |
| OPEL — VIVARO c бортовой платформой/ходовая часть (E7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 Di 82 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 DTI 101 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — VIVARO фургон (F7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 DI 80 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 DTI 101 л.с. | 2001–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II Van (FL) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCi 102 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCi 100 (FL0C) 101 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCi 80 (FL0B) 82 л.с. | 2001–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II c бортовой платформой/ходовая часть (EL) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCi 100 (EL0C) 101 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCi 80 (EL0B) 82 л.с. | 2001–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II автобус (JL) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCI 100 (JL0C) 101 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dCI 80 (JL0B) 82 л.с. | 2001–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 30875 |
| Кросс-номери | 035-018-0009, 0709.3005, 103198, 1449600QAA, 157015N, 345045, 43004328, 4408078, 723.033, 7700312903, 817554, 823M20A, 91166035, 91166035, 96762, CI 531 000P, FT55592, FT55593, RDI093005, RDI093005, RDI093005, RTA4328, WG1724123, WG1793948, 43004328 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 540 мм |
| Ширина ядра радіатора | 176 мм |
| Глибина ядра радіатора | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 40 |
| Довжина мережі [мм] | 540 |
| Ширина мережі [мм] | 176 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 306,32 ₴






