
Радіатор пічки Audi 100 77-/A6 94-, NRF 50602
791,91 ₴
- В наявності
- Код: 50602
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор пічки Audi 100 77-/A6 94-, NRF 50602. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
50602
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
50602 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — 100 (4A, C4) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 100 л.с. | 1990–1994 |
| 2.0 E 115 л.с. | 1990–1994 |
| 2.0 E 16V 140 л.с. | 1992–1994 |
| 2.0 E quattro 115 л.с. | 1990–1992 |
| 2.3 E 134 л.с. | 1990–1994 |
| 2.3 E quattro 134 л.с. | 1990–1994 |
| 2.4 D 82 л.с. | 1990–1994 |
| 2.5 TDI 115 л.с. | 1990–1994 |
| 2.6 150 л.с. | 1992–1994 |
| 2.6 139 л.с. | 1993–1994 |
| 2.6 quattro 150 л.с. | 1992–1994 |
| 2.8 E 174 л.с. | 1990–1994 |
| 2.8 E quattro 174 л.с. | 1990–1994 |
| S4 Turbo quattro 230 л.с. | 1991–1994 |
| S4 V8 quattro 280 л.с. | 1992–1994 |
| AUDI — 100 Avant (4A, C4) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 E 100 л.с. | 1991–1994 |
| 2.0 E 115 л.с. | 1991–1994 |
| 2.0 E 16V 140 л.с. | 1992–1994 |
| 2.0 E quattro 115 л.с. | 1990–1992 |
| 2.3 E 133 л.с. | 1991–1994 |
| 2.3 E quattro 134 л.с. | 1991–1994 |
| 2.4 D 82 л.с. | 1990–1994 |
| 2.5 TDI 115 л.с. | 1990–1994 |
| 2.6 150 л.с. | 1992–1994 |
| 2.6 139 л.с. | 1993–1994 |
| 2.6 quattro 150 л.с. | 1992–1994 |
| 2.8 E 174 л.с. | 1991–1994 |
| 2.8 E quattro 174 л.с. | 1991–1994 |
| S4 Turbo quattro 230 л.с. | 1991–1994 |
| S4 V8 quattro 280 л.с. | 1992–1994 |
| AUDI — A6 (4A, C4) (24) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 125 л.с. | 1995–1997 |
| 1.8 quattro 125 л.с. | 1995–1997 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1994–1997 |
| 2.0 101 л.с. | 1994–1997 |
| 2.0 115 л.с. | 1994–1997 |
| 2.0 16V 140 л.с. | 1994–1997 |
| 2.0 16V quattro 140 л.с. | 1994–1997 |
| 2.3 133 л.с. | 1994–1995 |
| 2.3 quattro 133 л.с. | 1994–1995 |
| 2.4 150 л.с. | 1995–1996 |
| 2.5 TDI 116 л.с. | 1994–1997 |
| 2.5 TDI 140 л.с. | 1994–1997 |
| 2.5 TDI quattro 140 л.с. | 1995–1997 |
| 2.6 139 л.с. | 1994–1997 |
| 2.6 150 л.с. | 1994–1997 |
| 2.6 quattro 150 л.с. | 1994–1997 |
| 2.8 163 л.с. | 1995–1996 |
| 2.8 174 л.с. | 1994–1997 |
| 2.8 193 л.с. | 1995–1997 |
| 2.8 quattro 174 л.с. | 1994–1997 |
| 2.8 quattro 193 л.с. | 1995–1997 |
| S6 4.2 quattro 290 л.с. | 1994–1997 |
| S6 Plus quattro 326 л.с. | 1996–1997 |
| S6 Turbo quattro 230 л.с. | 1994–1997 |
| AUDI — A6 Avant (4A, C4) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 125 л.с. | 1995–1997 |
| 1.8 quattro 125 л.с. | 1995–1997 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1994–1997 |
| 2.0 100 л.с. | 1994–1997 |
| 2.0 115 л.с. | 1994–1997 |
| 2.0 16V 140 л.с. | 1994–1997 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 50602 |
| Кросс-номери | 003-015-0002, 03006052, 0610.2003, 07.59.026, 100 819 0003, 103 705, 10-35001-SX, 18-0052, 201M01, 346240, 350218150000, 350218403000, 443819030, 443819031B, 443819031C, 489040N, 50600, 669529, 70220, 70230, 721 419, 812068, 93500, 9910002, AH 98 000P |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 272 мм |
| Ширина ядра радіатора | 157 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, 100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 42 |
| Довжина мережі [мм] | 272 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з додатковими матеріалами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 157 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 791,91 ₴



