
Радіатор кондиціонера Nissan Qashqai 2.0dCi 07-13, NRF 35975
4 488,62 ₴
- В наявності
- Код: 35975
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Nissan Qashqai 2.0dCi 07-13, NRF 35975. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35975
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35975 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — DUALIS (J10, JJ10) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi Привод на все колеса 150 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35975 |
| Кросс-номери | 0224039, 035-016-0043, 072035N, 0821.3031, 107333, 13015290, 1680002180, 43283, 719M63, 7800250, 814010, 92100BR40A, 92100JD700, 92100JD70B, 92100JD71A, 940041, AC 607 001S, C12419, CCS-NS-018, CF20310, DCC1117, DCN46003, DNA5290D, DS710C003, WG1917488 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 595 мм |
| Ширина ядра радіатора | 395 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Qashqai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10,1 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 595 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Розмір різі | M10x1,25 |
| Ширина мережі [мм] | 395 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 488,62 ₴








