
Радіатор інтеркулера Toyota Hilux 2.5/3.0 04-15, NRF 30455
9 412,78 ₴
- В наявності
- Код: 30455
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор інтеркулера Toyota Hilux 2.5/3.0 04-15, NRF 30455. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30455
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30455 (NRF)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 30455 |
| Кросс-номери | 179400L030, 179400L060, 30455, 53014705 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 307 мм |
| Ширина ядра радіатора | 274 мм |
| Глибина ядра радіатора | 50 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hilux |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 412,78 ₴





