
Радіатор охолодження Renault Megane III/Scenic III 1.2GPL/1.6 16V 08-, NRF 53965
5 044,02 ₴
- В наявності
- Код: 53965
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Renault Megane III/Scenic III 1.2GPL/1.6 16V 08-, NRF 53965. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53965
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53965 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — FLUENCE (L30_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Z.E. 95 л.с. | 2012–н.в. |
| RENAULT — GRAN TOUR III универсал (KZ0/1) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V (KZ0H) 101 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 16V (KZ0U, KZ1B, KZ1U) 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 16V Bifuel (KZ03) 110 л.с. | 2008–н.в. |
| RENAULT — GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V (JZ0U) 109 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 16V Bifuel 107 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 E85 110 л.с. | 2009–н.в. |
| RENAULT — MEGANE CC (EZ0/1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V (EZ0U, EZ1U) 110 л.с. | 2010–н.в. |
| RENAULT — MEGANE III Наклонная задняя часть (BZ0_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 116 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 16V 111 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V (BZ0H) 101 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V Bifuel (BZ03) 110 л.с. | 2008–н.в. |
| RENAULT — MEGANE III купе (DZ0/1_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V (DZ0H) 101 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V (DZ0U, DZ1B, DZ1H) 110 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V Bifuel (DZ03, DZ1Y) 110 л.с. | 2008–н.в. |
| RENAULT — SCÉNIC III (JZ0/1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V (JZ0U) 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 E85 (JZ03) 110 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53965 |
| Кросс-номери | 0109.3098, 042-017-0053, 105469, 123.190, 123.190/A, 1555181, 214100014R, 220600, 350213199300, 43002458, 55342, 637606, 728-0061-R, 735184, 7705098, 8660003475, CR 23 000P, R20123, RB-1109, RT2458, WG1722769, WG2183256, WG2207936 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 470 мм |
| Глибина ядра радіатора | 18 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 18 |
| Довжина мережі [мм] | 650 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 470 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 044,02 ₴







