Радіатор охолодження VW Passat 1.6-2.0 94-, NRF 58947. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
58947
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
58947 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — PASSAT (315, 3A5) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 75 л.с. | 1993–1996 |
| 2.0 116 л.с. | 1991–1995 |
| 2.0 Syncro 116 л.с. | 1989–1993 |
| VW — PASSAT (3A2, 35I) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 1994–1996 |
| 1.8 90 л.с. | 1988–1996 |
| 1.8 75 л.с. | 1990–1996 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1993–1996 |
| 2.0 115 л.с. | 1990–1996 |
| 2.0 107 л.с. | 1995–1996 |
| 2.0 16V 150 л.с. | 1994–1996 |
| 2.0 Syncro 115 л.с. | 1990–1996 |
| VW — PASSAT Variant (3A5, 35I) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 1994–1995 |
| 1.8 90 л.с. | 1988–1997 |
| 1.8 75 л.с. | 1990–1997 |
| 2.0 116 л.с. | 1993–1996 |
| 2.0 115 л.с. | 1990–1997 |
| 2.0 107 л.с. | 1995–1996 |
| 2.0 16V 150 л.с. | 1994–1997 |
| 2.0 Syncro 115 л.с. | 1990–1997 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 58947 |
| Кросс-номери | 0110.3063, 041900N, 053-017-0029, 101075, 10-25010-SX, 131.036, 1550055, 3A0121253, 3A0121253B, 50088, 58002119, 652511, 731005, 737-0036, CR 507 000P, CR 507 000S, DCM3413, DRM32028, MK-1053, PR 9565A3, R20090, V15-60-5023, VNA2119, VNA2119, WG1723578 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 524 мм |
| Ширина ядра радіатора | 377 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 34 |
| Довжина мережі [мм] | 524 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 377 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 209,50 ₴




