
Радіатор кондиціонера Opel Insignia 1.4/1.6 11-, NRF 35919
4 660,13 ₴
- В наявності
- Код: 35919
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Opel Insignia 1.4/1.6 11-, NRF 35919. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35919
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35919 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ASTRA GTC J (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 CDTI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTI 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 SIDI 170 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.7 CDTI 131 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 280 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 BiTurbo CDTI 194 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 165 л.с. | 2011–н.в. |
| OPEL — ASTRA J (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 Turbo 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 115 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 CDTi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 SIDI 170 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.7 CDTI 131 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 BiTurbo CDTI 194 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 160 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 CDTI 165 л.с. | 2011–н.в. |
| OPEL — ASTRA J Sports Tourer (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 Turbo 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 CDTi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 SIDI 170 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CDTI 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CDTI 131 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 BiTurbo CDTI 194 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CDTI 165 л.с. | 2011–н.в. |
| OPEL — INSIGNIA (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 LPG 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 SIDI 170 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 Turbo 250 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 Turbo 4x4 250 л.с. | 2011–н.в. |
| OPEL — INSIGNIA седан (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 LPG 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 SIDI 170 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 Turbo 250 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 Turbo 4x4 250 л.с. | 2011–н.в. |
| OPEL — INSIGNIA универсал (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 LPG 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 SIDI 170 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 Turbo 250 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 Turbo 4x4 250 л.с. | 2011–н.в. |
| OPEL — ZAFIRA C (P12) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 LPG 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 CDTI 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 CDTI 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTI (75) 134 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 CNG 150 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 SIDI 170 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 BiTurbo CDTI 194 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 CDTi 110 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 CDTi 130 л.с. | 2011–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35919 |
| Кросс-номери | 0228511, 037-016-0037, 0807.2040, 10-45687-SX, 105712, 13267649, 13267649, 13267649, 13325032, 13377763, 13377763, 13377763, 13397302, 13397302, 13397302, 152044N, 1637844680, 1770-0380, 1850135, 1850135, 1850135, 1850220, 1850220, 1850220, 1850270 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 615 мм |
| Ширина ядра радіатора | 392 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8.6 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Malibu, Astra, Cascada, Orlando, Zafira, Cruze |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 11,8 |
| Випускн.-Ø [мм] | 8,6 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 615 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Розмір різі | M10x1,25 |
| Ширина мережі [мм] | 392 |
| обмеження виробника | DELPHI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 660,13 ₴







