
Радіатор охолодження Ford Transit Custom/V363 2.0EcoBlue 15-, NRF 560004
6 700,76 ₴
- В наявності
- Код: 560004
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Ford Transit Custom/V363 2.0EcoBlue 15-, NRF 560004. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
560004
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
560004 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — TOURNEO CUSTOM автобус (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue 185 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2015–н.в. |
| FORD — TRANSIT CUSTOM автобус (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi | 2015–н.в. |
| FORD — TRANSIT CUSTOM фургон (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue 185 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2015–н.в. |
| FORD — TRANSIT c бортовой платформой/ходовая часть (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue 185 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2016–н.в. |
| FORD — TRANSIT автобус (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi | 2016–н.в. |
| FORD — TRANSIT фургон (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue 185 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 560004 |
| Кросс-номери | 017-017-0066, 090155N, 18012729, 1935473, 2002228, 606537, 7700048, D7G047TT, FD2679, FD913R002, FT55578, GK218005BB, GK218005BC, V25-60-0084, WG2195524 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 767 мм |
| Ширина ядра радіатора | 456 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 26 |
| Довжина мережі [мм] | 767 |
| Ширина мережі [мм] | 456 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 700,76 ₴








