
Радіатор кондиціонера BMW 1(F20)/2(F22)/3(F30)/4(F32) 10-, NRF 35970
4 738,68 ₴
- Готово до відправки
- Код: 35970
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера BMW 1(F20)/2(F22)/3(F30)/4(F32) 10-, NRF 35970. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35970
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35970 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (F30, F35, F80) (33) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 d 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 316 i 136 л.с. | 2012–н.в. |
| 318 d | 2015–н.в. |
| 318 d 143 л.с. | 2012–н.в. |
| 318 d xDrive | 2015–н.в. |
| 318 d xDrive 143 л.с. | 2012–н.в. |
| 318 i | 2015–н.в. |
| 320 d | 2015–н.в. |
| 320 d 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 320 d 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 320 d 200 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 d xDrive | 2015–н.в. |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 320 d xDrive 200 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 i 170 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 i 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 i xDrive 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 320i 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 325 d | 2016–н.в. |
| 325 d 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 328 i xDrive 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 330 d | 2015–н.в. |
| 330 d 258 л.с. | 2012–н.в. |
| 330 d xDrive | 2015–н.в. |
| 330 d xDrive 258 л.с. | 2013–н.в. |
| 335 d xDrive 313 л.с. | 2013–н.в. |
| 335 i 306 л.с. | 2011–н.в. |
| 335 i 326 л.с. | 2011–2013 |
| 335 i 340 л.с. | 2013–н.в. |
| 335 i xDrive 306 л.с. | 2011–н.в. |
| 335 i xDrive 326 л.с. | 2011–2013 |
| 335 i xDrive 340 л.с. | 2013–н.в. |
| M3 | 2016–н.в. |
| BMW — 4 купе (F32, F82) (27) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 418 d 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 418 i | 2016–н.в. |
| 420 d | 2013–2015 |
| 420 d 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 420 d xDrive 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d xDrive | 2013–2015 |
| 420 d xDrive 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 d xDrive 190 л.с. | 2015–н.в. |
| 420 i 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 420 i 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 420 i xDrive 163 л.с. | 2016–н.в. |
| 420 i xDrive 184 л.с. | 2013–н.в. |
| 425 d | 2016–н.в. |
| 425 d 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 428 i 245 л.с. | 2013–н.в. |
| 428 i xDrive 245 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 d 258 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 d 286 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 d xDrive 286 л.с. | 2013–н.в. |
| 430 d xDrive 258 л.с. | 2014–н.в. |
| 430 i xDrive | 2016–н.в. |
| 435 i 306 л.с. | 2013–н.в. |
| 435 i 340 л.с. | 2013–н.в. |
| 435 i xDrive 306 л.с. | 2013–н.в. |
| 435 i xDrive 340 л.с. | 2013–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35970 |
| Кросс-номери | 001-10-16420, 004-016-0024, 0222517, 052022N, 06005434, 0802.2036, 10-45235-SX, 107157, 1679997180, 1770-0067, 30311678CP, 350203751000, 350530, 358715, 4270545, 43509, 448C0207, 64504270545, 64506804722, 64506804723, 64509218121, 64509288940 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 595 мм |
| Ширина ядра радіатора | 352 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 13.7 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, i8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,3 |
| Випускн.-Ø [мм] | 13,7 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 595 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Хладагент | R 134a |
| Ширина мережі [мм] | 352 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 738,68 ₴






