
Радіатор масляний Renault Master 1.9 dCi 00- (теплообмінник), NRF 31769
2 616,89 ₴
- В наявності
- Код: 31769
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор масляний Renault Master 1.9 dCi 00- (теплообмінник), NRF 31769. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
31769
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
31769 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — MOVANO Combi (J9) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 DTI 80 л.с. | 2000–2001 |
| 1.9 DTI 82 л.с. | 2001–н.в. |
| OPEL — MOVANO фургон (F9) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 DTI 80 л.с. | 2000–2001 |
| 1.9 DTI 82 л.с. | 2001–н.в. |
| OPEL — VIVARO Combi (J7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 DI 80 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 DTI 101 л.с. | 2001–н.в. |
| OPEL — VIVARO c бортовой платформой/ходовая часть (E7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 Di 82 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 DTI 101 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — VIVARO фургон (F7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 DI 80 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 DTI 101 л.с. | 2001–н.в. |
| RENAULT — CLIO III (BR0/1, CR0/1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V Sport 197 л.с. | 2006–н.в. |
| RENAULT — CLIO (B/C57_, 5/357_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V (C57D) 135 л.с. | 1991–1996 |
| Williams (B/C57M) 147 л.с. | 1994–1998 |
| RENAULT — LAGUNA II (BG0/1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 170 л.с. | 2005–н.в. |
| RENAULT — LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 170 л.с. | 2005–н.в. |
| RENAULT — MASTER II Van (FD) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCi 80 82 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dTI 80 л.с. | 2000–н.в. |
| RENAULT — MASTER II автобус (JD) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCi 80 82 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 dTI 80 л.с. | 2000–н.в. |
| RENAULT — SPORT SPIDER (EF0_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 150 л.с. | 1995–1999 |
| RENAULT — TRAFIC II Van (FL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCi 80 (FL0B) 82 л.с. | 2001–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II c бортовой платформой/ходовая часть (EL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCi 80 (EL0B) 82 л.с. | 2001–н.в. |
| RENAULT — TRAFIC II автобус (JL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCI 80 (JL0B) 82 л.с. | 2001–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 31769 |
| Кросс-номери | 135017, 1745-0076, 186007N, 43013705, 4402628, 4409704, 469O0027, 590065, 590065, 590065AS, 590065AS, 7700114040, 7700855845, 8095065, 90774, 9110628, 9110628, 93160031, 93160031, 95065, O10253, RT3678, SKOC-1760026, WG1749679, WG2158832, D4R003TT |
| Стан | Новий |
| Охолодження | Водяне |
| Глибина ядра радіатора | 57 мм |
| Ширина ядра радіатора | 98 мм |
| Довжина ядра радіатора | 98 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Opel, Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna, Movano, Trafic, Vivaro, Master, Clio, Sport Spider |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 57 |
| Довжина мережі [мм] | 98 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з ущільненнями |
| Тип системи охолодження | з водяним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 98 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 616,89 ₴




