
Радіатор охолодження Opel Astra H 1.7-1.9CDTI 04-14, NRF 53447A
3 046,50 ₴
- В наявності
- Код: 53447A
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Opel Astra H 1.7-1.9CDTI 04-14, NRF 53447A. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53447A
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53447A (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ASTRA A+ седан (L69) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTi 110 л.с. | 2007–н.в. |
| OPEL — ASTRA H (L48) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 16V 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 Turbo 240 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — ASTRA H FAMILY седан (A04) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI (L69) 125 л.с. | 2009–н.в. |
| OPEL — ASTRA H FAMILY универсал (A04) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI (L35) 125 л.с. | 2009–н.в. |
| OPEL — ASTRA H GTC (L08) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.9 CDTi 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTi 16V 120 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 Turbo 240 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — ASTRA H TwinTop (L67) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 CDTi 150 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — ASTRA H Van (L70) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 16V 120 л.с. | 2004–н.в. |
| OPEL — ASTRA H универсал (L35) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 16V 120 л.с. | 2004–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53447A |
| Кросс-номери | 1300271, 1300271, 13152320, 13152320, 150066N, 37002383, 53447, 63029A, 735080, 7705142, AC365489, CR 920 000P, M-0200980, OLA2364, OLA2383, OP410R006, WG1722328, WG2184142, WG2207908, WG2261007, 53447 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 602 мм |
| Ширина ядра радіатора | 359 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 23 |
| Довжина мережі [мм] | 602 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 359 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 046,50 ₴





