
Радіатор інтеркулера Ford Mondeo III 2.0-2.2 TDCI 00-07, NRF 30840
3 788,03 ₴
- В наявності
- Код: 30840
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор інтеркулера Ford Mondeo III 2.0-2.2 TDCI 00-07, NRF 30840. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30840
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30840 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — MONDEO III (B5Y) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 90 л.с. | 2000–2007 |
| 2.0 16V TDDi / TDCi 115 л.с. | 2000–2007 |
| 2.0 TDCi 130 л.с. | 2001–2007 |
| 2.2 TDCi 150 л.с. | 2004–2007 |
| 2.2 TDCi 155 л.с. | 2004–2007 |
| FORD — MONDEO III Clipper (BWY) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 90 л.с. | 2000–2007 |
| 2.0 16V TDDi / TDCi 115 л.с. | 2000–2007 |
| 2.0 TDCi 130 л.с. | 2001–2007 |
| 2.2 TDCi 150 л.с. | 2004–2007 |
| 2.2 TDCi 155 л.с. | 2004–2007 |
| FORD — MONDEO III седан (B4Y) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 90 л.с. | 2000–2007 |
| 2.0 16V TDDi / TDCi 115 л.с. | 2000–2007 |
| 2.0 TDCi 130 л.с. | 2001–2007 |
| 2.2 TDCi 150 л.с. | 2004–2007 |
| 2.2 TDCi 155 л.с. | 2004–2007 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 30840 |
| Кросс-номери | 017-018-0002, 0705.3017, 097005N, 103103, 1124704, 1148896, 1222890, 1313503, 1552174, 18004341, 1S7Q9L440AA, 1S7Q9L440AB, 1S7Q9L440AC, 1S7Q9L440AD, 1S7Q9L440AE, 1S7Q9L440AF, 346700, 351319200273, 351319204970, 710.004, 7750088, 817238, 96702, AC678181 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 412 мм |
| Ширина ядра радіатора | 90 мм |
| Глибина ядра радіатора | 85 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 85 |
| Довжина мережі [мм] | 412 |
| Тип системи охолодження | з повітряним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 788,03 ₴






