
Радіатор масляний Fiat Doblo 1.9 JTD 01- (теплообмінник), NRF 31321
2 768,30 ₴
- В наявності
- Код: 31321
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор масляний Fiat Doblo 1.9 JTD 01- (теплообмінник), NRF 31321. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
31321
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
31321 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| ALFA ROMEO — 147 (937) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 JTD 101 л.с. | 2003–2010 |
| 1.9 JTD (937AXD1A) 115 л.с. | 2001–2010 |
| ALFA ROMEO — 156 (932) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 JTD (932A2B, 932A2C) 115 л.с. | 2001–2005 |
| ALFA ROMEO — 156 Sportwagon (932) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 JTD (932B2B, 932B2C) 115 л.с. | 2001–2006 |
| FIAT — BRAVO II (198) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D Multijet 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 D Multijet 120 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.9 D Multijet 90 л.с. | 2007–2008 |
| FIAT — DOBLO (119) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 JTD 105 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.9 JTD (223AXE1A) 100 л.с. | 2001–н.в. |
| FIAT — DOBLO Cargo (223) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 JTD 105 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.9 JTD (223ZXE1A) 100 л.с. | 2001–н.в. |
| FIAT — MULTIPLA (186) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 JTD (186AXE1A) 120 л.с. | 2002–2010 |
| 1.9 JTD 115 115 л.с. | 2002–2010 |
| FIAT — STILO (192) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D Multijet 100 л.с. | 2005–2006 |
| 1.9 D Multijet 120 л.с. | 2005–2006 |
| 1.9 JTD (192_XE1A) 115 л.с. | 2001–2006 |
| 1.9 JTD (192_XF1A) 80 л.с. | 2002–2006 |
| 1.9 JTD (192AXS1B, 192BXS1B) 90 л.с. | 2004–2006 |
| FIAT — STILO Multi Wagon (192) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D Multijet 100 л.с. | 2005–2008 |
| 1.9 D Multijet 120 л.с. | 2005–2008 |
| 1.9 JTD 80 л.с. | 2003–2008 |
| 1.9 JTD 115 л.с. | 2003–2008 |
| LANCIA — LYBRA (839AX) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 JTD 116 л.с. | 2001–2005 |
| LANCIA — LYBRA SW (839BX) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 JTD 116 л.с. | 2001–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 31321 |
| Кросс-номери | 086006N, 135071, 14-0052, 17003458, 1745-0029, 344535, 350300000100, 354137, 469O0024, 55180933, 55180933, 55180933, 590061, 590061, 60801915, 60801915, 7730058, 809.015, 8095061, 90794, 95061, CCL-AR-000, CLC 280 000S, CO2227, COC74003AS, FT3458 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Охолодження | Водяне |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Ширина ядра радіатора | 95 мм |
| Довжина ядра радіатора | 125 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Doblo, 156, Bravo, Stilo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 42 |
| Довжина мережі [мм] | 125 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Тип системи охолодження | з водяним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 95 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 768,30 ₴








