
Радіатор охолодження Honda Accord 2.0-2.4i 08- (АКПП), NRF 550239
5 662,65 ₴
- В наявності
- Код: 550239
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Honda Accord 2.0-2.4i 08- (АКПП), NRF 550239. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
550239
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
550239 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — ACCORD VIII TOURER (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i (CW1) 156 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.4 i (CW2) 201 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 550239 |
| Кросс-номери | 19010R40A51, 19010R70A53, 19010R8AA51, 19010-RL2-G51, 68138 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 758 мм |
| Ширина ядра радіатора | 400 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Acura, Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord, RDX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 662,65 ₴




