
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Hyundai Santa Fe 2.0CRDi/2.4 01-06, NRF 35429
4 249,85 ₴
- В наявності
- Код: 35429
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Hyundai Santa Fe 2.0CRDi/2.4 01-06, NRF 35429. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35429
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35429 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — SANTA FE I (SM) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 135 л.с. | 2001–2006 |
| 2.0 CRDi 113 л.с. | 2001–2006 |
| 2.0 CRDi 4x4 113 л.с. | 2001–2006 |
| 2.0 CRDi 4x4 125 л.с. | 2003–2006 |
| 2.4 16V 136 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 16V 146 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 16V 4x4 136 л.с. | 2001–2006 |
| 2.4 16V 4x4 146 л.с. | 2001–2006 |
| 2.7 V6 4x4 173 л.с. | 2001–2006 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35429 |
| Кросс-номери | 019-016-0005, 0224640, 0828.3011, 103313, 10-45033-SX, 260074, 350203625000, 386600, 43005, 448C0169, 562005N, 754M24, 7800516, 818198, 82005084, 8687005, 8880400234, 94451, 9760626000, 9760626001, 9760626400, 9760626401, A52-62-0021, AC 263 000S |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 630 мм |
| Ширина ядра радіатора | 355 мм |
| Глибина ядра радіатора | 17 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8.2 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 12,9 |
| Випускн.-Ø [мм] | 8,2 |
| Глибина мережі [мм] | 17 |
| Довжина мережі [мм] | 630 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 355 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 249,85 ₴









