
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Hyundai Ioniq/kia Niro 1.6 GDI Hybrid 16-, NRF 350471
5 508,32 ₴
- В наявності
- Код: 350471
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Hyundai Ioniq/kia Niro 1.6 GDI Hybrid 16-, NRF 350471. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350471
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350471 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — IONIQ (AE) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 GDI Hybrid 141 л.с. | 2016–н.в. |
| KIA — NIRO (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 GDI Hybrid 141 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350471 |
| Кросс-номери | 562065N, 82015712, 822628, 941100, 97606G2000, 97606G2000, AC 1030 000S |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 545 мм |
| Ширина ядра радіатора | 414 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 12.8 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 508,32 ₴




