
Радіатор охолодження Subaru Impreza/Legacy 03-, NRF 59116
4 234,77 ₴
- В наявності
- Код: 59116
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Subaru Impreza/Legacy 03-, NRF 59116. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
59116
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
59116 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUBARU — FORESTER (SH) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 AWD 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 AWD 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.5 AWD 171 л.с. | 2009–н.в. |
| SUBARU — IMPREZA Наклонная задняя часть (GP) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 i AWD 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 AWD (GP7) 150 л.с. | 2012–н.в. |
| SUBARU — IMPREZA Наклонная задняя часть (GR, GH, G3) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 AWD 107 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 F 107 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 R AWD 150 л.с. | 2008–н.в. |
| SUBARU — IMPREZA седан (GP) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 AWD 114 л.с. | 2012–2016 |
| 2.0 AWD (GJ7) 150 л.с. | 2011–н.в. |
| SUBARU — IMPREZA седан (GR) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 107 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 i AWD 150 л.с. | 2011–н.в. |
| SUBARU — LEGACY IV (BL, BP) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 R 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.5 165 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.5 i 173 л.с. | 2007–н.в. |
| SUBARU — LEGACY IV универсал (BL, BP, B13_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 R AWD 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.5 AWD 165 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.5 i AWD 173 л.с. | 2008–н.в. |
| SUBARU — OUTBACK (BL, BP) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 165 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 173 л.с. | 2008–2009 |
| SUBARU — WRX седан (GJ) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 AWD (GK6, GK8) 268 л.с. | 2013–н.в. |
| SUBARU — XV (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 i 150 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 59116 |
| Кросс-номери | 105931, 128.036, 1740-0351, 350029N, 362365, 45119AG010, 45119FG050, 45119SC010, 51002065, 67723, 701204, CR 1573 000S, D77014TT, DRM36007, MK-1041, SU2065, WG1723643, WG1919555, WG2182761 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 688 мм |
| Ширина ядра радіатора | 340 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Impreza, WRX, Legacy, Outback, XV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 688 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 340 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 234,77 ₴





