
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Mini Cooper/One 1.6/2.0 06-13, NRF 35961
4 070,14 ₴
- В наявності
- Код: 35961
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Mini Cooper/One 1.6/2.0 06-13, NRF 35961. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35961
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35961 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MINI — MINI (R56) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper 120 л.с. | 2006–н.в. |
| Cooper 115 л.с. | 2010–н.в. |
| Cooper 122 л.с. | 2010–н.в. |
| Cooper D 109 л.с. | 2007–н.в. |
| Cooper D 112 л.с. | 2010–н.в. |
| Cooper D 112 л.с. | 2011–н.в. |
| Cooper S 163 л.с. | 2010–н.в. |
| Cooper S 184 л.с. | 2010–н.в. |
| Cooper S 200 л.с. | 2012–н.в. |
| Cooper SD 136 л.с. | 2011–н.в. |
| Cooper SD 143 л.с. | 2011–н.в. |
| John Cooper Works 211 л.с. | 2008–н.в. |
| John Cooper Works GP 218 л.с. | 2012–н.в. |
| One 75 л.с. | 2010–н.в. |
| One 98 л.с. | 2010–н.в. |
| One D 90 л.с. | 2010–н.в. |
| MINI — MINI CLUBMAN (R55) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper 120 л.с. | 2007–н.в. |
| Cooper 115 л.с. | 2010–н.в. |
| Cooper 122 л.с. | 2010–н.в. |
| Cooper D 112 л.с. | 2010–н.в. |
| Cooper D 112 л.с. | 2011–н.в. |
| Cooper S 184 л.с. | 2010–н.в. |
| Cooper S 200 л.с. | 2010–н.в. |
| Cooper SD 136 л.с. | 2011–н.в. |
| Cooper SD 143 л.с. | 2011–н.в. |
| John Cooper Works 211 л.с. | 2008–н.в. |
| One 98 л.с. | 2010–н.в. |
| One D 90 л.с. | 2010–н.в. |
| MINI — MINI CLUBVAN (R55) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper 122 л.с. | 2012–н.в. |
| Cooper D 112 л.с. | 2012–н.в. |
| One 98 л.с. | 2012–н.в. |
| MINI — MINI Roadster (R59) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper 115 л.с. | 2012–н.в. |
| Cooper 122 л.с. | 2012–н.в. |
| Cooper S 163 л.с. | 2012–н.в. |
| Cooper S 184 л.с. | 2012–н.в. |
| Cooper S 200 л.с. | 2012–н.в. |
| Cooper SD 136 л.с. | 2012–н.в. |
| Cooper SD 143 л.с. | 2012–н.в. |
| John Cooper Works 211 л.с. | 2012–н.в. |
| MINI — MINI кабрио (R57) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper 122 л.с. | 2010–н.в. |
| Cooper D 112 л.с. | 2010–н.в. |
| Cooper D 112 л.с. | 2011–н.в. |
| Cooper S 184 л.с. | 2010–н.в. |
| Cooper S 200 л.с. | 2010–н.в. |
| Cooper SD 143 л.с. | 2011–н.в. |
| John Cooper Works 211 л.с. | 2008–н.в. |
| One 98 л.с. | 2010–н.в. |
| MINI — MINI купе (R58) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Cooper 115 л.с. | 2011–н.в. |
| Cooper 122 л.с. | 2011–н.в. |
| Cooper S 163 л.с. | 2011–н.в. |
| Cooper S 184 л.с. | 2011–н.в. |
| Cooper S 200 л.с. | 2011–н.в. |
| Cooper SD 136 л.с. | 2011–н.в. |
| Cooper SD 143 л.с. | 2011–н.в. |
| John Cooper Works 211 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35961 |
| Кросс-номери | 001-10-18204, 0222911, 032-016-0002, 052016N, 06005414, 0802.2032, 105865, 1637845380, 1770-0317, 261146, 350203747000, 353170, 43436, 448C0244, 64539228607, 64539228607, 667249, 770M04, 7800395, 814408, 8880400581, 9228607, 9228607, 922860702, 940204 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 620 мм |
| Ширина ядра радіатора | 346 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 13.7 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Mini |
| Сумісність з моделлю | Clubman, Mini Clubvan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 13,7 |
| Випускн.-Ø [мм] | 13,7 |
| Глибина мережі [мм] | 12 |
| Довжина мережі [мм] | 620 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 346 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 070,14 ₴







