
Радіатор охолодження Kia Rio 1.25-1.4/1.0-1.4 CRDi/T-GDi 17- (МКПП), NRF 550039
6 051,43 ₴
- В наявності
- Код: 550039
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Kia Rio 1.25-1.4/1.0-1.4 CRDi/T-GDi 17- (МКПП), NRF 550039. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
550039
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
550039 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| KIA — RIO IV (YB, SC, FB) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 T-GDI 100 101 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.0 T-GDI 120 120 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.0 T-GDI 120 Eco-Dynamics+ 120 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.25 84 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.25 LPG 82 л.с. | 2020–н.в. |
| 1.4 99 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.4 101 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.4 CRDi 77 78 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 90 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.6 123 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 550039 |
| Кросс-номери | 25310H8300, 606731 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 480 мм |
| Ширина ядра радіатора | 373 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Rio |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 051,43 ₴






