
Радіатор охолодження Citroen С4/Peugeot 4008 1.8 HDi 12-, NRF 59260
6 627,87 ₴
- В наявності
- Код: 59260
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Citroen С4/Peugeot 4008 1.8 HDi 12-, NRF 59260. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
59260
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
59260 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — AIRCROSS (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 HDi 150 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 HDi 150 AWC 150 л.с. | 2012–н.в. |
| MITSUBISHI — ASX (GA_W_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 DI-D 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 4WD 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 4WD 150 л.с. | 2010–н.в. |
| PEUGEOT — 4008 (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 HDi 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 HDi AWC 150 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 59260 |
| Кросс-номери | 060082N, 09012708, 1350A764, 16 112 618 80, 16 112 618 80, 636034, MT2274, MT2274, WG2162311 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 700 мм |
| Ширина ядра радіатора | 408 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 4008, ASX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 627,87 ₴


