
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Honda CR-V V 2.0 e-CVT Hybrid 18- (742x371x12), NRF 350606
7 513,34 ₴
- В наявності
- Код: 350606
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Honda CR-V V 2.0 e-CVT Hybrid 18- (742x371x12), NRF 350606. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350606
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350606 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — CR-V V (RW_, RT_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 E-CVT HYBRID AWD (RT6) 215 л.с. | 2020–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350606 |
| Кросс-номери | 102055N, 80100TMAH01, 822634 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 742 мм |
| Ширина ядра радіатора | 371 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 513,34 ₴





