
Радіатор інтеркулера Honda CR-V 2.2 i-CTDi/i-DTEC 07-, NRF 30950
7 109,57 ₴
- В наявності
- Код: 30950
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор інтеркулера Honda CR-V 2.2 i-CTDi/i-DTEC 07-, NRF 30950. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30950
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30950 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — CR-V III (RE) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 i-CTDi 4WD 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.2 i-DTEC 4WD 150 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 30950 |
| Кросс-номери | 107002N, 19710R06E01, 25014703, 711.006, 818686, 961222, DA4005TT, HD4335, WG2158764 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 254 мм |
| Ширина ядра радіатора | 150 мм |
| Глибина ядра радіатора | 62 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 62 |
| Довжина мережі [мм] | 254 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Тип системи охолодження | з повітряним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 150 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 109,57 ₴






