Радіатор охолодження Opel Astra/Zafira 98-05
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 50562 |
| Кросс-номери | 0107.3109, 0107.9109, 037-017-0032, 09119482, 10-25062-SX, 103368, 121.070, 121.070/A, 1300196, 1300196, 1300214, 1300214, 1300257, 1300257, 1300272, 13156845, 13156845, 151640N, 1551687, 206 972, 32182, 32532, 350213158200, 356965, 363500, 363700 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Ширина ядра радіатора | 366 мм |
| Глибина ядра радіатора | 24 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 24 |
| Довжина мережі [мм] | 600 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гумовою втулкою |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Номер продукції | WM1 |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Ширина мережі [мм] | 366 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 294,20 ₴









