
Радіатор охолодження Fiat Ducato 2.3D Multijet 06- (+AC), NRF 560015
7 268,17 ₴
- В наявності
- Код: 560015
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Fiat Ducato 2.3D Multijet 06- (+AC)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 560015 |
| Кросс-номери | 080017N, 1349736080, 606347, 7700243, FT10911, WG2305695 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 780 мм |
| Ширина ядра радіатора | 368 мм |
| Глибина ядра радіатора | 40 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Ducato |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 268,17 ₴





