
Радіатор кондиціонера MB E-class (W210) 2.0-5.4 95-03, NRF 35228
3 764,16 ₴
- В наявності
- Код: 35228
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера MB E-class (W210) 2.0-5.4 95-03
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35228 |
| Кросс-номери | 001-60-00228, 0221010, 054-016-0011, 0806.2073, 102703, 10-45009-SX, 122120N, 2108300270, 2108300570, 30005232, 350203444000, 350203889000, 381300, 448C0037, 53698, 667103, 7800492, 817252, 8880400078, 94285, A2108300270, A2108300570, AC 196 000S |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 580 мм |
| Ширина ядра радіатора | 472 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8.6 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 14,6 |
| Випускн.-Ø [мм] | 8,6 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 580 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 472 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 764,16 ₴










